Młodszy Specjalista ds. BHP

POLAQUA Sp. z o.o.

Łomża, podlaskie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomża

W związku z realizacją kontraktu budowy drogi ekspresowej S-61 w okolicach Łomży poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby

ZADANIA:

  • wsparcie służb BHP w realizacji zadań na podległym projekcie infrastrukturalnym;
  • kontrola przestrzegania przepisów prawnych, zasad i obowiązujących procedur BHP oraz p.poż.;
  • udział w tworzeniu wewnętrznych procedur, regulaminów oraz instrukcji z zakresu BHP oraz p.poż.;
  • opracowywanie materiałów szkoleniowych i realizacja cyklicznych szkoleń BHP;
  • raportowanie danych wymaganych przepisami prawa;
  • współpraca z kadrą kierowniczą wyższego i średniego szczebla w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa pracowników.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP lub osoba w trakcie studiów kierunkowych;
  • doświadczenie zawodowe mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym;
  • zainteresowanie pracą w obszarze BHP;
  • znajomość przepisów BHP i p.poż. i chęć pogłębiania wiedzy w tym zakresie;
  • umiejętności komunikacyjne;
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę;
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego we współpracy z ekspertami z branży;
  • warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • pakiet socjalny, w tym opieka medyczna, karta sportowa, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.