Młodszy Specjalista ds. BHP

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Stała kontrola prac w strefie przemysłowej pod względem przestrzegania standardów BHP
  • Egzekwowanie bezpiecznych metod pracy
  • Udział w odprawach zespołu pracowniczego
  • Reagowanie na naruszenia zasad BHP
  • Przygotowanie raportów i zestawień dot. wdrażania i zastosowania standardów BHP
  • Audytowanie podległego zakładu od strony BHP
  • Raportowanie do przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Obsługa komputera w tym bardzo dobra znajomość arkusza Excel
  • Gotowość do zagranicznych podróży służbowych (Europa)
  • Umiejętność szybkiego reagowania na zagrożenia
  • Komunikatywność i otwartość na zmiany
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość wymogów BHP dot. np. robót budowlanych -mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilna formę zatrudnienia – umowa o pracę
  • Możliwość pracy dla międzynarodowej spółki
  • Pakiet szkoleń specjalizacyjnych
  • Szansę zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials