Młodszy Specjalista ds. Badań i Rozwoju

OKECHAMP S.A.

Borucino, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

OKECHAMP Group to polsko – holenderska Grupa Kapitałowa, która jest wiodącym europejskim producentem i przetwórcą pieczarek oraz innych produktów warzywnych znanych pod marką OLE!. Nasze produkty sprzedajemy na całym świecie również pod markami Private Label. W związku ze stałym wzrostem sprzedaży oraz licznymi inwestycjami w rozwój biznesu poszukujemy ambitnych Kandydatek/ów, którzy są zainteresowani zdobywaniem doświadczenia zawodowego i rozwojem swoich kompetencji.

OKECHAMP S.A. zaprasza kandydatów do podjęcia pracy na stanowisku w Dziale Badań i Rozwoju:

Miejsce pracy: Borucino

Opis stanowiska pracy:

  • udział w realizacji innowacyjnego projektu HPP (utrwalanie produktów metodą wysokich ciśnień) pod kątem przygotowania prób pieczarek do analiz wykonywanych przez laboratoria zewnętrzne
  • koordynacja procesu wysyłania prób do analiz
  • weryfikacja poprawności wypełniania dokumentów z przeprowadzanych prób na halach uprawowych
  • gromadzenie i analizowanie dokumentacji dot. produkcji kompostu i uprawy grzybów
  • analizowanie wyników i wprowadzanie niezbędnych korekt w pracach doświadczalnych
  • udział w nowych projektach z zakresu kompostowania, uprawy grzybów i kompostu popieczarkowego

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (połączone z doświadczeniem w uprawie pieczarek) lub wyższe, preferowane kierunki wykształcenia: rolnicze lub technologia żywności / biotechnologia
  • dobrze rozwinięta umiejętność wykonywania zestawień wyników i analizy danych w programie Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność w realizacji zadań
  • łatwość uczenia się, chęć zdobywania nowej wiedzy
  • umiejętność poszukiwań nowych rozwiązań / zainteresowanie nowinkami naukowymi
  • plusem będzie komunikatywna bądź choćby podstawowa znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • Stabilność i bezpieczeństwo u lidera w branży - zobacz film o nas na naszej stronie internetowej
  • Elastyczność godzin pracy
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Umowa o pracę i niezbędne narzędzia do pracy
  • Podstawę wynagrodzenia + premie motywacyjne zależne od efektów pracy + pakiet medyczny
  • Duży zakres samodzielności w zakresie stanowiska pracy
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia oraz realizację projektów

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV dostosowanego do profilu stanowiskowego oraz wymagań za pomocą opcji "Aplikuj".

Klauzula Informacyjna

Zgodnie z art.13 ust.1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

1. administratorem Pan/Pani danych osobowych jest OKECHAMP S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wichrowa 1a, 60-449 Poznań

2. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu udziału w procesie rekrutacji na podstawie art.6 sut.1 lit.a).

3. posiada Pan/Pani prawo do: a) żądania od administratora danych osobowych dostępu, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych; b) wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania; c) przenoszenia danych; d) wniesienia skargi do organu nadzorczego; e) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

4. Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

5. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Badań i Rozwoju

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych, którym jest OKECHAMP S.A.

z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wichrowa 1a, 60-449 Poznań w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Badań i Rozwoju

2. moje dane osobowe podaję dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

3. zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie do ich poprawiania.

Prezentacja firmy

OKECHAMP S.A. od ponad 20 lat z powodzeniem sprzedaje szeroki aso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Kontrola jakości, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia