Młodszy/Specjalista ds. Assistance

Axa Assistance

Polska/Czechy, małopolskie

AXA ASSISTANCE jest najstarszą na świecie grupą świadczącą usługi w dziedzinie assistance. Obecnie prowadzimy działalność na całym świecie, w niemal wszystkich krajach na pięciu kontynentach. Naszym celem jest ciągłe podwyższanie standardów obsługi, dlatego stale inwestujemy w kwalifikacje naszych pracowników i najnowsze technologie.

Marka AXA ASSISTANCE należy do Grupy AXA ASSISTANCE, którą w Polsce reprezentuje firma Inter Partner Assistance Polska S.A.

Miejsce pracy: Polska/Czechy

Możliwość odbycia rozmów rekrutacyjnych w Warszawie, Katowicach i Krakowie.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zgłoszeń (odbieranie telefonów oraz komunikacja mailowa z Klientami – głównie Klienci polskojęzyczni),
  • Organizowanie pomocy w podróży dla klientów (organizacja pomocy dla Klientów w Polsce i za granicą, hoteli, współpraca z usługodawcami, koordynacja międzynarodowych transportów).

Poszukujemy kandydatów, którzy:

  • Lubią rozmawiać z ludźmi,
  • Potrafią znajdować rozwiązania w trudnych sytuacjach i szybko wyszukiwać potrzebne informacje korzystając z różnych źródeł,
  • Lubią pracę zespołową, są dobrze zorganizowani i pracowici,
  • Są osobami ciekawymi świata i kreatywnymi,
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,
  • Posługują się innym językiem obcym (mile widziane),
  • Są gotowi podjąć pracę w Ostravie, Czechy.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Przejrzyste i uczciwe zasady wynagradzania,
  • Możliwość pogodzenia pracy ze studiami lub innymi zajęciami,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej, renomowanej firmie,
  • Pakiet socjalny (np. dofinansowanie posiłków),
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.