Młodszy Specjalista ds. Archiwum Dokumentacji

PPF Hasco-Lek S. A.

Wrocław, dolnośląskie

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży farmaceutycznej.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania na stanowisku:

  • weryfikacja poprawności dokumentów,
  • rejestrowanie dokumentów w bazie elektronicznej,
  • opisywanie dokumentów systemowych PPF Hasco-Lek S.A. oraz pozasystemowych dla pozostałych spółek grupy Hasco.

W zamian za wkład i zaangażowanie w pracę oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • dostęp do atrakcyjnego pakietu benefitów socjalnych.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie średnie,
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • zaangażowanie, staranność, rzetelność,
  • umiejętność pracy z powtarzalnymi procedurami.