Młodszy specjalista ds. analizy sieci

Open Investments

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Stanowisko Młodszy specjalista ds. analizy sieci w zespole planowania, który wspiera projekty modernizacji stacji bazowych u operatora sieci komórkowej. Praca na tym stanowisku pozwoli Ci zdobyć doświadczenie oraz poszerzyć wiedzę z systemów LTE, UMTS, DCS oraz GSM.

Przygotowywanie planów i harmonogramów testów
Wykonywanie testów (LTE, UMTS, DCS, GSM)
Monitorowanie i kontrola prac testowych
Przygotowywanie danych testowych
Opracowywanie przypadków testowych
Analiza i obsługa zgłoszeń
Opracowywanie raportów z wykonanych testów

Oferujemy:
Zdobycie wiedzy z nowych technologii
Szkolenie stanowiskowe
Możliwość poszerzania doświadczenia w obszarze telekomunikacji
Pracę w dobrej atmosferze
Elastyczne godziny pracy
Długofalową współpracę opartą o wzajemne zaufanie i zdrowy rozsądek
Indywidualne podejście do potrzeb rozwojowych i szkoleniowych

Wymagania

Student/ka ostatniego roku
Umiejętność pracy w zespole
Chęć rozwijania umiejętności i zdobywania wiedzy w zakresie nowych technologii
Prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

Open Investments istnieje od 2007 roku. Współpracujemy z największymi op... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż