Młodszy Specjalista ds. Analiz Statystycznych

ULTIMO S.A.

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba rozpocznie pracę w Departamencie Wycen i Ryzyka, gdzie będzie odpowiedzialna za:

• wykonywanie analiz statystycznych pod nadzorem osób doświadczonych

• wycenę portfeli wierzytelności

• prognozowanie odzysków i kosztów

• opracowywanie modeli finansowych dla procesów i inwestycji

• analizę wyników i rekomendowanie na ich podstawie rozwiązań

Wymagania

• wykształcenie wyższe z zakresu matematyki, statystyki lub ekonometrii - mile widziani również studenci ostatnich lat studiów

• biegła znajomość MS Office, głównie Excel (funkcje warunkowe, tabele przestawne itp.) – warunek konieczny

• umiejętność analitycznego myślenia

• dokładność i odpowiedzialność

• komunikatywna znajomość języka angielskiego

• atutem kandydata będzie doświadczenie w pracy analitycznej, wyciąganiu wniosków i proponowaniu rozwiązań opartych o analizy statystyczne

Co proponujemy?

• nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy w ramach Departamentu Wycen i Ryzyka

• możliwość wdrażania własnych pomysłów i realizację samodzielnych zadań

• wiedzę i narzędzia pozwalające realizować stawiane cele

• przyjazną atmosferę pracy

• pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta Multisport, program motywacyjny z nagrodami Planeta ULTIMO)

Prezentacja firmy

Grupa ULTIMO należy do liderów rynku zarządzania wierzytelnościami w Pol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość