Młodszy specjalista ds. administrowania dokumentacją z j. angielskim

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1083859

Jeśli chciałbyś rozpocząć pracę dla dużej korporacji…

Jeśli znasz język angielski na poziomie zaawansowanym (poziom C1) …

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną oraz szybko uczysz się nowych rzeczy …

Zapraszamy do aplikowania!

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy rozpoznawalnej na globalnym rynku, poszukujemy kandydatów znających j. angielski na poziomie biegłym, którzy obejmą stanowisko związane z procesowaniem dokumentacji / faktur w systemie oraz kontaktem z klientem w j. angielskim.

Zakres obowiązków na tym stanowisku to
codzienne procesowanie i administrowanie dokumentami różnego typu np. fakturami, które są związane z przesyłkami międzynarodowymi, uzupełnianie danych w systemie, zarządzanie jakością informacji w bazie danych oraz kontakt z klientem w j. angielskim (połączenia wychodzące – będziesz kontaktował się z klientami telefonicznie lub mailowo w przypadku braku lub nieścisłości danych zawartych w dokumentach).

Praca w dziale, do którego prowadzona jest powyższa rekrutacja, odbywa się w systemie, który uwzględnia pracujące soboty(niedziela oraz inny dzień tygodnia - najczęściej poniedziałek, to dni wolne od pracy).

Od kandydatów wymagamybiegłej znajomości j. angielskiego (poziom C1) – swobodna komunikacja ze współpracownikami i klientami w tym języku jest kluczowa; bardzo dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności, aktywności w pozyskiwaniu wiedzy i chęci uczenia się nowych rzeczy.

Doświadczenie zawodowe zdobyte w środowisku międzynarodowym / korporacyjnym lub w obszarze customer service będzie dodatkowym atutem.

Osobie zatrudnionej na tym stanowiskufirma oferuje: wynagrodzenie w wysokości od 3000 do 3500 PLN brutto miesięcznie, pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz inne) oraz możliwość rozwijania ścieżki kariery w strukturze firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji w j. angielskim.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland