Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Poznań
OBOWIAZKI
Lubisz pracować z ludźmi? Jesteś dobrze zorganizowany, a do tego biegle posługujesz się językiem angielskim? Jeśli tak to aplikuj do nas! Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej – poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszego specjalisty ds. administracyjnych

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Zakres obowiązków:
  • obsługa centrali telefonicznej;
  • obsługa spotkań na terenie biura;
  • nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów w firmie;
  • kontakty z dostawcami;
  • doraźne wsparcie pozostałych pracowników i działów Firmy;
  • tłumaczenie dokumentów, korespondencji;
  • zarzadzanie bazami danych.

WYMAGANIA
  • wykształcenie średnie lub wyższe;
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office);
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • wysoka kultura osobista - komunikatywność, energiczność i zaangażowanie;
  • dokładność, skrupulatność.

KORZYŚCI
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (pełne zarejestrowanie ZUS);
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • praca stacjonarna od poniedziałku do piątku;
  • benefity dodatkowe (premie, bony, opieka medyczna);
  • firma zapewnia dojazd z centrum Poznania.

Numer referencyjny: 4-19-34736/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.