Młodszy specjalista ds. administracyjnych

LINDNER MONTAGE + SERVICE GMBH

Niemcy, zagranica

Od: LINDNER MONTAGE + SERVICE GMBH
Miejsce pracy: Niemcy

Poszukujemy

Młodszego specjalistę ds. administracyjnych

Opis stanowiska

  • organizacja wszelkich kwestii formalnych związanych z zatrudnieniem pracowników na terenie Niemiec
  • przygotowywanie dokumentów kadrowych i prowadzenie akt osobowych
  • planowanie i koordynowanie wyjazdów pracowników do Niemiec

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dyspozycyjność – wyjazdy służbowe
  • przygotowywanie i weryfikacja wprowadzonych danych do systemu
  • dobra znajomość obsługi komputera: pakiet MS Office, E-Mail, WWW

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • po 3 miesięcznym okresie próbnym możliwość stałego zatrudnienia
  • korzystanie z firmowych obiektów wczasowych

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".