Młodszy Specjalista ds. Administracyjnej Obsługi Klienta

ERIF BIG S.A.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • zapewnienie sprawnej obsługi recepcji biura oraz sal konferencyjnych
  • organizacja spotkań biznesowych i wyjazdów służbowych
  • obsługa połączeń telefonicznych (łączenie rozmów, rejestrowanie i przekazywanie spraw wymagających wsparcia specjalistów)
  • współpraca z dostawcami towarów i usług niezbędnych do funkcjonowania biura
  • współpraca z administracją budynku
  • zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą
  • opieka nad archiwizacją dokumentów
  • bieżąca współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi spółki w zakresie obiegu dokumentów
  • inne czynności w zakresie administracji biurowej

Oczekujemy :

  • umiejętności obsługi MS Office
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych i wysokiej kultury osobistej
  • dobrej organizacji i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • sumienności i dokładności
  • otwartości i chęci uczenia się nowych rzeczy
  • umiejętności pracy w zespole
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • umowę na czas określony (10 m-cy)
  • opiekę medyczną oraz atrakcyjny system benefitów- kafeteria
  • ciekawe zadania do realizacji i atrakcyjne warunki pracy
  • szansę na zdobycie lub utrwalenie doświadczenia zawodowego w pracy administracyjnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.