Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Administracji.

Zadania:
• obsługa biura
• dbałość o zapewnienie odpowiedniego obiegu dokumentacji
• ścisła współpraca z działem, ds. sprzedaży, ds. logistyki, ds. księgowości i ds. marketingu
• wsparcie działu rozliczeń w przyjmowaniu faktur, wystawianiu faktur
• windykacja należności
• przyjmowanie korespondencji
• przygotowanie dokumentów do wysyłki
• archiwizacja dokumentów
• tłumaczenia
• codzienna obsługa pozostałych pracowników

Firma oferuje:
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
• Umowę o pracę na pełny etat, praca w godz. 8-16
• Bardzo przyjazną atmosferę

Aplikację zawierającą CV w j. polskim i j. angielskim oraz list prosimy przesyłać wpisując w tytule wiadomości „Młodszy specjalista ds. Administracji” na wskazany adres

Prezentacja firmy

Wymagania

Wymagania

• znajomość języka angielskiego
• doświadczenia w administracji/pracy biurowej
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• mile widziana znajomość systemu Navision
• Dokładność, sumienność i odpowiedzialność,
• Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
• Dyspozycyjność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Mobilbox Polska Sp. z o.o. posiada bogatą ofertę m.in. kontenerów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Logistyka