Młodszy specjalista ds. administracji sprzedaży

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji

i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: MS/09/2016

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów (Wołoska)

Zakres zadań:

• administrowanie procesu zamówień: zbieranie zamówień, rejestracja w systemie komputerowym, monitorowanie statusu zamówień, wystawianie faktur, wysyłanie faktur do klientów ;

• współpraca z działem logistyki, sprzedaży w zakresie dostaw;

• przyjmowanie roszczeń oraz skarg dotyczących dostaw;

• kontakt z klientami;

• analiza danych sprzedażowych/przygotowanie raportów;

• archiwizowanie dokumentów, faktur i korekt;

• inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku;

• mile widziane doświadczenie w środowisku korporacyjnym;

• znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;

• bardzo dobra organizacja pracy własnej, wielozadaniowość;

• dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;

• motywacja do pracy i chęć rozwoju;

• umiejętność pracy pod presją.

Warunki zatrudnienia:

• możliwość zdobycia doświadczenia w firmie, będącym jednym z liderów w swojej branży;

• możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy;

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• praca na pełny etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.