Młodszy specjalista ds. administracji sprzedaży

Verita HR Polska Sp. z o.o.

02-670 Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: SPEC/12/2016

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Zakres zadań:

• administracja procesu zamówień (zbieranie zamówień, wprowadzanie zamówień do systemu, monitorowanie statusu zamówień, wystawanie faktur i kontakt z klientem);

• współpraca z działem logistyki oraz sprzedaży;

• przyjmowanie roszczeń oraz skarg dotyczących procesu wysyłki;

• monitorowanie danych finansowych oraz sporządzanie raportów;

• kontakt z klientem w zakresie statusu przesyłek lub dostępności produktów.

Wymagania:

• doświadczenie w środowisku administracyjnym/biurowym;

• mile widziane doświadczenie w administracji sprzedaży;

• znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;

• bardzo dobra organizacja pracy własnej, wielozadaniowość;

• motywacja do pracy i chęć rozwoju;

• umiejętność pracy pod presją.

Warunki zatrudnienia:

• możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z branży elektronicznej (jeden ze światowych liderów);

• możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy;

• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę);

• stałe godziny pracy (poniedziałek – piątek).

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.