Młodszy Specjalista ds. Administracji/Księgowości

G-force

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma informatyczna - uznany dostawca usług dla sektora finansowego, poszukuję aktualnie Kandydatów do pracy na stanowisku :

Młodszego Specjalisty ds.Administacji/Księgowości (j.francuski / włoski)

Nasz klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny (multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie),
  • pracę w międzynarodowym środowisku w młodym zespole.

Zadania:

  • tworzenie zleceń i zamówień,
  • wystawianie faktur,
  • administracja danych w systemie.

Twój profil:

  • znajomość języka angielskiego oraz docelowego języka na poziomie min. B2,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność i chęc szybkiego uczenia się.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w rekrutacji profesjonalistów z dwóch głównych obszar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa