Młodszy specjalista ds. administracji i kadr (z orzeczeniem)

Beetsma Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej.

Beetsma oferuje usługi w formie pracy tymczasowej, rekrutacji jak również outsourcingu personalnego poprzez sieć swoich regionalnych oddziałów.

Obecnie do naszego oddziału regionalnego w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. administracji i kadr

Opis stanowiska:

- prowadzenie administracji oddziału

- prowadzenie bieżących spraw kadrowych w zakresie zatrudniania pracowników tymczasowych

- rozliczanie czasu pracy

- prowadzenie dokumentacji personalnej

- obsługa oprogramowania kadrowo – płacowego

Wymagania

- wykształcenie min. średnie preferowane wyższe (mile widziane kierunkowe)

- mile widziane doświadczenie w pracy w dziale kadr

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

- znajomość programów kadrowo - płacowych

- dobra organizacja pracy własnej

- mile widziane posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawnosci

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- możliwość rozwoju

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

- niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa