Młodszy Specjalista ds. Administracji i Finansów

Click Community Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za procesy administracyjno-biurowe w firmie click community oraz dla spółki partnerskiej edrone.

Zakres obowiązków:

  • Windykacja należności
  • Zarządzanie nieruchomościami
  • Publikacja ogłoszeń (ogłoszenia najmu, sprzedaż sprzętu )
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą oraz wychodzącą
  • Zarządzanie dostępnością i rezerwacjami sal konferencyjnych
  • Przyjmowanie oraz pełna obsługa gości
  • Utrzymanie czystości w biurze
  • Zarządzanie i ewidencjonowanie książek z biblioteki firmowej
  • Prowadzenie ewidencji sprzętu
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin.
  • Minimum rok doświadczenia w pracy w dziale finansowym lub administracyjnym o zbliżonym zakresie obowiązków.
  • Umiejętności analityczne.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel).
  • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Skrupulatność oraz sumienność.
  • Samodzielność
  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność.

Mile widziane:

  • Znajomość systemu Enova bądź innego
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2.

Prezentacja firmy

MÓWIMY JĘZYKIEM SOCIAL MEDIA !

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse