Młodszy specjalista do spraw zarządzania zespołem marketingowym

VST Marketing

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Naszym najważniejszym celem jest trwała i operatywna współpraca ze światowej rangi Organizacjami Pozarządowymi oraz Klientami Korporacyjnymi.
Podejmujemy się wyzwań, które wymagają od nas zaangażowania i pełnej aktywności. Mówiąc wprost - staramy się godnie REPREZENTOWAĆ markę klienta, który powierzył nam swoje zaufanie.

Jakie będą Twoje zadania:
- Raportowanie przebiegu pracy
- Szkolenia
- Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów
- Budowanie budżetów klientów zewnętrznych
- Ciągłe poszerzanie swoich kompetencji
- Efektywne zarządzanie czasem i powierzonymi zadaniami

Co oferujemy w zamian?
- Nieograniczone, konkurencyjne w branży wynagrodzenie
- Opieka i pomoc koordynatora
- Przygotowanie do funkcji kierowniczych - szkolenie z koordynacji i organizacji pracy zespołu
- Szanse na realny rozwój w strukturach firmy
- Szansa na samodzielne prowadzenie projektów
- Szansa dynamicznego rozwoju zawodowego w kierunku managerskim
- Szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje - jeśli masz głowę na karku i zapał do pracy, to zapraszamy

Jakich osób szukamy?
- Oczekujących zmian,
- Nastawionych na realizację celów
- Poszukujący nowych wyzwań i zawodowych "wrażeń"
- Świadomych biznesowo i mających umiejętność współpracy z osobami na różnych poziomach organizacji
- Mile widziana umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych

Prezentacja firmy

VST MARKETING jest firmą marketingowo - sprzedażową (below the line adve... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja