Opis stanowiska pracy

ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA STANOWISKU ZA:

  • Kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego analitycznymi metodami instrumentalnymi
  • Walidację i transfer metod analitycznych
  • Obsługę i nadzór nad urządzeniami laboratoryjnymi
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, technologicznej i GMP

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego chemicznego lub pokrewnego
  • Min 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w laboratorium analitycznym
  • Znajomości technik analitycznych ze szczególnym uwzględnieniem HPLC ( praca z systemami Waters i oprogramowaniem Empower – warunek konieczny)
  • Praktycznej znajomości zasad walidacji metod analitycznych
  • Znajomości przepisów GMP, wytycznych farmakopealnych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętności posługiwania się sprzętem kontrolnopomiarowym
  • Zaangażowania, samodzielności, dokładności oraz inicjatywy
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Dobrej organizacji pracy

OFERUJEMY:

  • możliwość współtworzenia sukcesu dużej, międzynarodowej firmy biotechnologicznej w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe i premię roczną uzależnioną od wyników pracy
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet ubezpieczeń)
  • bezpłatny dojazd do i z pracy
  • pakiet szkoleń wprowadzających oraz możliwość stałego rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Stworzyliśmy Asistnet Work Group w odpowiedzi na słabą jakość ofe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Badania / Rozwój