Młodszy Specjalist ds.Technicznych

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prowadzenie procedur i dokumentacji związanych z zamawianiem i rozliczaniem części zamiennych, olejów, smarów i płynów eksploatacyjnych w obowiązującym systemie;
  • Prowadzenie rejestru legalizacji i certyfikacji urządzeń podlegających UDT oraz procedur i badań kontrolnych wykonywanych przez producentów;
  • Prowadzenie procedur ochrony środowiska i nadzór nad segregacją odpadów powstałych w wyniku działalności technicznej serwisu Zespołu;
  • Prowadzenie procedur zezwoleń uprawniających do prowadzenia samochodów służbowych po terenie RP i Lotniska oraz szkoleń BHP pracowników Zespołu;
  • Prowadzenie rejestru składników majątkowych, inwentaryzacja środków trwałych i niskocennych ST i PNU będących na stanie zespołu.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe lub średnie,
  • Przy wykształceniu średnim wymagany minimum 2 letni staż pracy na stanowisku związanym z branżą samochodową;
  • Przy wykształceniu wyższym doświadczenie zawodowe w branży samochodowej mile widziane,
  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego w stopniu właściwym dla charakteru wykonywanej pracy;
  • Ogólna znajomość budowy i obsługi technicznej pojazdów samochodowych i maszyn lotniskowych;
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną branży samochodowej i maszynowej;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office i Oracle – poziom średniozaawansowany;
  • Znajomość funkcjonowania branżowych serwisów samochodowych w organizacjach o porównywalnej wielkości i zbliżonym zakresie działalności.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z aplikacją wewnętrzną do dnia 24.06.2018r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.