Młodszy specjalisa ds. sprzedaży

Snapcall Sp.z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Snapcall, dołącz do zespołu specjalistów

Firma Snapcall, partner sieci T-Mobile, od 2 lat współpracuje z liderem usług mobilnych na rynku telekomunikacyjnym.

Z powodzeniem pozyskujemy nowych klientów i poszerzamy działalność.

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. sprzedaży.

Celem stanowiska jest kontakt z potencjalnymi klientami oraz prowadzenie rozmów handlowych.

Do zadań Młodszego specjalisty ds. sprzedaży należy:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • dyspozycyjność minimum 100h miesięcznie
  • kreatywność
  • komunikatywność
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • chęć rozwoju i nabywania nowych umiejętności
  • zaangażowanie do pracy
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży w Call Center

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 1500zł-4500zł netto/miesięcznie
  • atrakcyjny system prowizyjny
  • konkursy motywacyjne
  • dogodną lokalizację w centrum Lublina
  • pakiet LUXMED
  • szkolenia, materiały i opiekę trenera, które pozwolą osiągać wysokie wyniki

Jeżeli jesteś energiczną osobą, która chce się rozwijać i zarabiać dobre pieniądze - nie zwlekaj.

Już dzisiaj prześlij nam swoje CV przez ogłoszenie. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Snapcall to nowoczesna firma o stabilnych perspektywach rozwojowych, zaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi