Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Pracowników na stanowisko Młodszy spawacz

młodszy spawacz

Nr ref.: 42211
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:
  • prace spawalnicze,
  • dbanie o wysoką jakość wykonania elementów,
  • przygotowanie elementów do spawania.

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia osób świeżo po kursie spawalniczym,
  • mile widziane doświadczenie w pracach spawalniczych,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • chęci do pracy i poszerzania umiejętności.

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • praca w systemie dwuzmianowym (wolne soboty i niedziele),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością szybkiego przejścia pod firmę.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)