młodszy spacjalista ds. aplikacji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Polska 9nr agencji 47) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, światowego lidera w branży prodktów chemicznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 15058
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie testów aplikacyjnych farb i tynków
  • prowadzenie rejestrów prób aplikacyjnych
  • precyzowanie właściwości wyrobów i ich ocena
  • przygotowywanie standaryzowanych podłoży pod aplikacje wyrobów
  • poszukiwanie nowych rozwiązań aplikacyjnych

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość znajomość praktyczna wyrobów służących do zabezpieczania drewna i metalu oraz rynku tych produktów
  • Dobra znajomość i obsługa oprogramowania microsoft office: excel, powerpoint,word.

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • oferta pracy tymczasowej
  • możliwość długofalowej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)