Młodszy Rekruter z Językiem Ukraińskim / Rosyjskim

FallWork Sp. z o.o.

61-896 Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: 61-896 Poznań

Jesteś osobą zadaniową, potrafisz sprawnie działać, lubisz dynamiczne środowisko. Chcesz zdobywać doświadczenie w rekrutacjach. Potrafisz dobrze planować zadania i realizować plany każdego dnia. Jesteś osobą komunikatywną, lubisz pracować z ludźmi, jesteś mediatorem, potrafisz rozwiązać każdy konflikt. Lubisz pracować za biurkiem, ale kiedy wymaga tego sytuacja wsiądziesz w auto. Dołącz do nas.

W zawiązku z rozwojem naszych struktur poszukujemy obecnie do zespołu:

Młodszego rekrutera z językiem Ukraińskim / Rosyjskim - Poznań
(wymagamy znajomości języków, reszty Cię nauczymy)

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie Kandydatów do pracy, udzielanie rzeczowej informacji nt. ofert pracy
  • Zabezpieczanie zamówień naszych klientów
  • Rozwijanie kontaktów z Agencjami na rynkach Ukraińskim, Armenii, Kazachstanu, Białorusi, Gruzji, Mołdawii i Rosji
  • Tłumaczenia dokumentów, bieżące i terminowe załatwianie wszystkich formalności
  • Pomoc w tłumaczeniu z języków PL/ROS/UKR

Wymagania:

  • Gotowość do szybkiego zatrudnienia
  • Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego w stopniu komunikatywnym- warunek konieczny
  • Znajomość j. polskiego pozwalająca na komunikację bieżących procesów jest wymogiem koniecznym
  • Odpowiedzialność i nastawienie na realizację zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Sprawność w zakresie wykonywania zadań, dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

Mile widziane: doświadczenie w rekrutacji pracowników na stanowiska produkcyjne, magazynowe. Odbyte staże, praktyki etc.

Oferujemy:

  • Szkolenia - z nami ugruntujesz swoją wiedzę, będziesz wiedział wszystko na temat zatrudniania pracowników tymczasowych i z czasem zaczniesz samodzielnie obsługiwać Klientów
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa zlecenie w okresie pierwszych 3 miesięcy, następnie umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz dalszy rozwój zawodowy i awans w kierunku specjalisty ds. rekrutacji
  • Pakiet Benefitów (Karta Sportowa, Pakiet LUXMED, Prywatne Ubezpieczenie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w j. polskim za pomocą serwisu.

Nadsyłane dokumenty CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.