Młodszy Przedstawiciel - praca od zaraz!

AG Marketing

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma marketingowa zaprasza do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
Cokolwiek robimy najważniejsi dla nas są ludzie i sukcesy, które razem odnosimy.
To dlatego ciągle szukamy nowych talentów.

Od kilku lat jesteśmy wsparciem dla naszych Klientów Zewnętrznych - świadcząc dla nich usługi na najwyższym poziomie.

Niezależnie od doświadczenia, możesz dołączyć do naszego zespołu sprzedażowego!

Gwarantujemy nawiązanie efektywnej współpracy w oparciu o atrakcyjne
warunki:

- niezależność finansowa
- zdobycie wiedzy z zakresu prowadzenia prezentacji handlowych
- możliwość odbywania szkoleń, konferencji wyjazdowych
- dodatkowe bonusy dla najlepszych
... to jedynie kilka z gwarantowanych przez nas profitów.

Wymagania

Poszukujemy ludzi:

- o pozytywnym nastawieniu
- kontaktowych
- zdeterminowanych w dążeniu do celu
- energicznych
- o wysokiej kulturze osobistej
- gotowych do podjęcia współpracy od zaraz.

Mile widziani absolwenci oraz studenci zaoczni! Zachęcamy do przesłania CV.

Prezentacja firmy

Nowoczesna firma marketingowa rodem ze Szczecina od niedawna podbijająca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi