Młodszy Przedstawiciel Handlowy

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, jednego z największych dystrybutorów akcesoriów kosmetycznych w kraju, którego produkty dostępne są we wszystkich strategicznych sieciach handlowych oraz sklepach kosmetycznych i drogeriach w całej Polsce, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Młodszy Przedstawiciel HandlowyMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • aktywne i systematyczne pozyskiwanie klientów na podległym regionie,
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych i profesjonalnych relacji z klientem,
  • stałe badanie rynku konkurencji,
  • dbanie o wizerunek firmy,
  • działanie zgodnie z najwyższymi standardami etyki biznesowej,
  • sporządzanie raportów i rozliczeń.

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży,
  • znajomość kanału nowoczesnego,
  • wiedza merytoryczna,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów biznesowych,
  • kreatywność, samodzielność i zaangażowanie, nastawienie na cel
  • dobra organizacja pracy,
  • własny samochód oraz czynne prawo jazd kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • możliwość dalszego rozwoju w obszarze sprzedaży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.