Młodszy Przedstawiciel Handlowy ds. Salonów Kosmetycznych /Manicuire /Pedicure Radom

Sklep Zoologiczno-Wędkarski s.c.

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

BeautyFlo jest stabilna hurtownią, działającą na polskim oraz zagranicznym rynku od ponad 6 lat. Posiadamy wszystkie artykuły potrzebne do prowadzenia gabinetu kosmetycznego. Jesteśmy TOP DYSTRYBUTOREM marki Bielenda, wyłącznym dystrybutorem Artistic, oraz liderem sprzedaży Gelish-a . Współpracujemy z najbardziej prestiżowymi salonami w Polsce.
W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osoby na stanowisko :Przedstawiciel Handlowy ds. Salonów Kosmetycznych /Manicuire /Pedicure Radom ,który bedzie odpowiedzialny za obsługe obecnych klientów firmy oraz rozwój sprzedaży na powierzonym terenie.

Opis stanowiska:
- realizacje planów sprzedażowych

- obsługa obecnych klientów i pozyskiwanie nowych

- doradztwo produktowe

- dbanie o wizerunek firmy

Narzędzia: samochód służbowy ,smartfon

Prezentacja firmy

Salon sprzedaży.

Wymagania

Miejsce zamieszkania: Radom i okolice

- umiejętność aktywnego pozyskiwania klientów

- wysoka motywacja w realizacji celów sprzedażowych

- chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

- pozytywna energia do pracy

Mile widziane:

- doświadczenie na stanowisku przedstawiciele handlowego

- znajomość specyfiki sprzedaży do salonów fryzjerskich ,kosmetycznych ,manicure i pedicure będzie dodatkowy atutem

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 200PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi