Młodszy Projektant Elektroniki

Progresso Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso, dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży AGD, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:
• Przygotowanie projektów oraz edycja schematów dla elektronicznych urządzeń kontrolnych,
• Analiza dokumentacji technicznej od Klienta,
• Przygotowanie zestawień materiałowych (BOM),
• Tworzenie specyfikacji oraz raportów testowych dla produktów,
• Wsparcie dla Inżyniera Projektu w każdym etapie realizacji

Wymagania

Wymagania
• Wykształcenie wyższe: Elektronika lub pokrewne,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok (projektowanie elektroniki),
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Znajomość narzędzi: CAPTURE CIS, OrCAD,
• Praktyczna znajomość zagadnień związanych z technologią montażu obwodów drukowanych ,
• Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu elektroniki w tym cyfrowych i analogowych obwodów elektronicznych.

Oferujemy:
• Interesującą i rozwijającą pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria