Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą programistyczną zajmującą się projektowaniem oraz tworzeniem aplikacji mobilnych oraz internetowych. W zakresie naszych zainteresowań są aplikacje mobilne, internetowe systemy zarządzania przedsiębiorstwami, nie wahamy się również zaprojektować dobrze wyglądającej strony internetowej.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób, którzy potrafią pracować z pasją i które lubią to co robią. W naszej firmie cenimy osoby, dla których programowanie to nie tylko rzemiosło, ale i sztuka.

Od kandydatów wymagamy umiejętności samodzielnego myślenia, wyobraźni oraz znajomości przynajmniej jednego języka programowania, z dobrym zrozumieniem zasad programowania obiektowego. Preferowane języki to Python, php, Javascript(Typescript) jednakże znajomość innych języków również będzie mile widziana.

Jeśli jesteś jeszcze studentem to także jest oferta dla Ciebie.

Praca będzie polegała na programowaniu w zespole pod okiem bardziej doświadczonych programistów. Oferujemy wsparcie rozwoju w szerokim zakresie i pomoc w nauce.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem programistów zajmującym się projektowaniem i tworzenie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy