Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/07/2016.

Młodszy Programista

Rybnik k. Gliwice, Katowice, Zabrze, Tychy, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Wodzisław Śląski, Żory , śląskie

BlueSoft Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Rybnik, plac Wolności 19

Firma realizuje wiele projektów w różnych technologiach dostosowanych do potrzeb klientów.
Niezależnie od projektu, praca na stanowisku Młodszego Programisty głównie wiąże się z:

  • analizą potrzeb i wymagań klientów,
  • projektowaniem odpowiednich rozwiązań,
  • implementacją oprogramowania.

Oferujemy:

  • Pracę w ciekawych projektach w różnych technologiach z zastosowaniem języków: Java, Python, C#, SQL
  • Praktyczny rozwój przez zaangażowanie w profesjonalne tworzenie oprogramowania dla klientów
  • Elastyczny czas pracy: możliwość dostosowania grafiku do zajęć na studiach
  • Szkolenia i certyfikacje technologiczne
  • Współfinansowanie nauki j. angielskiego, karty MultiSport (siłownia, basen, aerobic itp.) i pakietu ubezpieczeń
  • Wyjazdowe imprezy integracyjne
  • Firmowe rejsy na żaglowcu STS Fryderyk Chopin w najpiękniejsze zakątki świata: Skandynawia, Karaiby itp.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (od 4400 zł "na rękę")
  • Pracę w kilkudziesięcioosobowym zespole doświadczonych specjalistów (programiści, projektanci, analitycy)
  • Możliwość poznania:

    - języków: JAVA, C#, Python, SQL, PHP, JavaScript, HTML, HTML5
    - narzędzi developerskich: Maven, Eclipse, Firebug, IntelliJ IDEA, Gerrit Code Review, CodeCollaborator, SOAP UI
    - narzędzi wersjonowania: SVN, Git
    - narzędzi testów: JMeter, Grinder
    - narzędzi SQL: SQLDeveloper, Toad, Squirrel
    - narzędzi raportowych: Jasper Reports, iReports, SAP Crystal Reports
    - platform i narzędzi systemowych: Liferay, Nagios, Wireshark
    - technologii: JSP, jQuery, CSS, XSD, XML, SOAP, JSF,  FreeMarker, Velocity, OpenSSL
    - frameworków: .NET, Flex, DOJO, Spring, Hibernate, Struts, Vaadin, Tiles, Bootstrap, I/MyBatis, J2EE, Angular
    - serwerow http: Apache, Ngix, Light httpd, Varnish
    - serwerów aplikacji : JBoss, JRun, Tomcat, Jetty, Oracle Weblogic
    - baz danych: Oracle DB, MS SQL Server, PostgreSQL, Informix DB, Apache Lucene, Apache JackRabbit
    - narzędzi do projektowania: Enterprise Architect, Modelio
    - narzędzi do zarządzania wytwarzaniem oprogramowania: Trac, Jira, Microsoft Project, ProjectLibre

Wymagania

  • Student w trakcie studiów informatycznych lub absolwent informatyki
  • Ambicja i zorientowanie na rozwój
  • Znajomość podstaw języka JAVA i tworzenia aplikacji webowych z użyciem frameworków Spring i Hibernate (doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, wystarczy wiedza nabyta we własnym zakresie np. tutoriale, własne aplikacje itp.).

Mile widziane:

  • Znajomość języków: JAVA, PHP, C#
  • Znajomość technologii/bibliotek: Spring, JSP, jQuery, STRUTS
  • Znajomość silników baz danych: PostgreSQL, Oracle, MS SQL Server

Jesteśmy polską firmą działającą globalnie. Istniejemy od 13 lat, w kilku lokalizacjach na... terenie Polski zatrudniamy ponad 300 osób będących ekspertami w swojej dziedzinie. Tworzymy innowacyjne wysoko wyspecjalizowane rozwiązania biznesowe dla organizacji będących liderami w sektorze telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń, logistyki oraz farmacji.

Do naszych głównych klientów należą czołowe polskie firmy i instytucje sektorów: ubezpieczeń, telekomunikacyjnego, transportu i logistyki, mediów, administracji.

Nasze główne obszary działania to:

- Systemy dedykowane
- Portale i Aplikacje Mobilne
- Integracja Systemów i Zarządzanie Procesami Biznesowymi (BPM)
- Zarządzanie danymi (BI, ETL, MDM, DWH)

Prowadzimy szereg nieszablonowych inicjatyw wychodzących od przepełnionych pomysłami pracowników.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Przedział wynagrodzenia:
6.200,00 zł - 6.200,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Project Management , Praca IT - Kontrola jakości , Praca Praca dla studentów