Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• Udział przy realizowaniu zadań związanych z programowaniem robotów przemysłowych

Wymagania

• wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowany kierunek: automatyka lub robotyka) lub ostatni rok studiów,
• znajomości języka angielskiego lub niemieckiego co najmniej na poziomie dobrym
• podstawowa znajomość przynajmniej jednego typu sterowania robotów przemysłowych (KUKA, ABB)
• podstawowa wiedza dotycząca konfigurowania i programowania robotów Online
• umiejętności pracy samodzielnej oraz zespołowej
• dyspozycyjność
• prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
• umowę o pracę na czas nieokreślony
• pracę z doświadczonym zespołem inżynierskim
• specjalistyczne szkolenia
• możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia w zakresie technologii i programowania robotów przemysłowych
• udział w realizacji różnorodnych projektów w dziedzinie robotyki

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą inżynierską specjalizującą się w kompleksowej auto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy