Młodszy programista PHP

WebWave

Warszawa, 01-390, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

WebWave istnieje od 2011 roku i zajmuje się przede wszystkim rozwojem kreatora stron www WebWaveCMS. Jednak żeby nie było nudno, robimy także projekty dla zewnętrznych klientów na zasadzie software house. Poszukujemy młodszego programisty PHP.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Projektowanie i implementacja oprogramowania dla klientów
  • Rozwój i utrzymanie istniejących systemów

W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy, sam ustalasz godziny w jakich pracujesz
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin lub jeślli wolisz na 3/4 etatu
  • Pracę w młodym, sympatycznym zespole
  • Współpracę z doświadczonymi programistami i szybki rozwój
  • Możliwość tworzenia czegoś naprawdę fajnego :)
  • Tarcza do rzutek w biurze

Wymagania

  • Znajomość HTML, CSS
  • Doświadczenie w programiu w dowolnym języku programowania
  • Znajomość PHP w stopniu co najmniej podstawowym (>= 3.0)
  • Podstawowa znajomość fameworków PHP (mile widziany Symfony) (>= 3.0)
  • Znajomość zagadnień sieci internetowych

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość JavaScript i jQuery
  • Znajomość MVC
  • Znajomość GIT

Prezentacja firmy

Firma WebWave istnieje od 2011 roku i skupia się przede wszystkim... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy