INTEGRUM MANAGEMENT Sp. z o.o.
Integrum Management to ogólnopolska firma zajmująca się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi oraz powierzchniami biurowymi.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy programista PHP

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach
  • kontakt z najnowszymi trendami i technologiami w programowaniu RWD WWW
  • udział w projektach związanych z SEO i SEM
  • szkolenia branżowe
  • miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • stałe zatrudnienie w Centrum IT&DTP w Tarnowskich Górach

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i wytwarzanie aplikacji WWW
  • testowanie wytworzonego oprogramowania
  • praca w zespole programistycznym rozwijającym istniejące aplikacje

Wymagania:

  • bardzo dobra praktyczna znajomość PHP5
  • bardzo dobra znajomość zagadnień SQL (Postgres, MYSQL)
  • dobra znajomość JavaScript, CSS, XHTML, XML, AJAX, ZEND

Mile widziana:

  • praca w środowisku Linux
  • estetyka tworzonego kodu PHP i XHTML
  • znajomość technologii mobilnych

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania poprzez przycisk poniżej:
Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.