Młodszy programista PHP

Tensoft Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku dołączy do działu programistów systemów ERP ADAS.

Będzie zajmowała się bezpośrednio projektowaniem, programowaniem oraz testowaniem rozwiązań z zakresu systemów ADAS.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę na pełny etat w młodym i kreatywnym zespole
  • zarobki adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich umiejętności przy nowych projektach
  • stabilną i perspektywiczną posadę w firmie z 25 letnim doświadczeniem

Nie jesteśmy korporacją. Jesteśmy firmą rodzinną z koleżeńskimi relacjami.

Cały czas nad Twoją pracą czuwać będą doświadczeni koledzy, dzięki czemu nie ma obawy o problemy w odnalezieniu się w nowym środowisku pracy.

Jeżeli czujesz, że programowanie jest dobrą drogą rozwoju, zapraszamy do naszego zespołu. Nauczysz się u nas programować i poznasz warsztat pracy programisty. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczy zapał i solidne podstawy.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka PHP 5
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem PHP (np.: Symfony, Laravel, Zend, Cake, inne)
  • Przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu standardu html i css

// Zapraszamy także na staże i praktyki //

Prezentacja firmy

Tensoft Sp. z o.o. Firma działa na polskimTensoft Sp. z o.o. je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting