Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwój aplikacji internetowych na potrzeby firmy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości języka PHP i baz danych MySQL.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji.
  • Umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów.
  • Sumienności i dokładności.
  • Znajomości HTML i CSS.

Mile widziana znajomość:

  • Yii
  • JavaSript
  • Twitter bootstrap
  • World Press
  • Kohana
  • Codeigniter

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego przy ciekawych projektach.
  • Atrakcyjne warunki współpracy.
  • Super atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy