Opis stanowiska pracy

Polski Instytut Rolnictwa jest firmą projektującą i tworzącą rozwiązania informatycznie dla rolnictwa. Naszym produktem flagowym jest system do zarządzania gospodarstwem RolnikON (www.rolnikon.pl). Obecnie, w związku z rozwojem aplikacji RolnikON, poszukujemy młodszego programisty do naszego zespołu.

RolnikON to innowacyjne oprogramowanie ERP dla gospodarstw lub przedsiębiorstw rolnych. Jest to program dla rolników, którzy chcą efektywnie zarządzać uprawą, gospodarką magazynową, stadem zwierząt oraz finansami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji w języku PHP – preferowane 2-3 lata doświadczenia
  • Znajomość CSS, jQuery, AngularJS
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w znajdowaniu rozwiązań
  • Komunikatywność

Mile widziane:

  • Znajomość MySQL i języka SQL
  • Znajomość Zend Framework wersja 1 i Angular 2
  • Znajomość narzędzia kontroli wersji GIT
  • Doświadczenie w pracy z JIRA lub podobnymi

Oferujemy:

  • Pracę w biurze w Warszawie na ulicy Chłodnej
  • Pracę w świetnej atmosferze w zgranym zespole
  • Praca w godzinach od 8 do 16, od poniedziałku do piątku
  • Praca w pełnym, bądź niepełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość rozwoju i uczestniczenia w ambitnych projektach
  • Możliwość współpracy w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia, w zakresie 2500-5000 zł netto przy pełnym etacie – w innych wymiarach czasu pracy wynagrodzenie zostanie odpowiednio przeliczone

Prezentacja firmy

Jako Polski Instytut Rolnictwa jesteśmy jednym z liderów w branży rozwią... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy