Młodszy programista PHP, Umowa o pracę - wynajem stancji

Grupa Esprzedaż

05-075 Warszawa, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Grupa eSprzedaż to młoda, energicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy twórcami innowacyjnego oprogramowania wspierającego sprzedaż w internecie.

W związku z bezustannym rozwojem i ciągle powiększającą się liczbą klientów poszukujemy kandydata na stanowisko:

MŁODSZY PROGRAMISTA PHP
Co oferujemy:

Stałe wynagrodzenie 2500 – 3500 zł netto, uzależnione od umiejętności.
Umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym) lub inna forma umowy.
Praca na terenie Warszawy - jeśli jesteś spoza Warszawy, możemy pomóc Ci znaleźć stancję.

Prace dostosowaną do Twoich umiejętności i chęci.
Samodzielne realizowanie projektów na poziomie adekwatnym do umiejętności
W razie potrzeby pomoc kolegów z większym doświadczeniem.
Administrowanie i rozwój projektów już zrealizowanych.
Pracę w młodej, bardzo szybko rozwijającej się firmie, w zgranym zespole w bezstresowej i miłej atmosferze.
Duże możliwości rozwoju.
Premię

Sposób aplikacji:

CV wraz z portfolio oraz kawałkiem własnego kodu prosimy wysyłać na adres mailowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Wymagania

Znajomość PHP na poziomie średnim
Dobra znajomość kodowania xhtml / css
Obsługa relacyjnych baz danych (MySQL) z poziomu PHP
Znajomość frameworków a najlepiej Kohana
Znajomość wzorca MVC

Mile widziane:
Studia kierunkowe

Prezentacja firmy

Grupa Esprzedaż - lider kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań branży e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy