Młodszy programista PHP Bydgoszcz

ŁazienkiABC.pl

Bydgoszcz, 85-303, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:
- dobra znajomość technologii: PHP5, XHTML, CSS, jQuery, Javascript
- dobra znajomość relacyjnych baz danych – MySQL,
- umiejętność tworzenia stron zgodnie ze standardami W3C,
- kreatywność,
- umiejętność pracy w zespole przy zachowaniu samodzielności,
- odpowiedzialność ,
- dobra organizacja pracy,
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
- terminowość i zaangażowanie.

Mile widziane doświadczenie, jednak nie jest to warunek konieczny.

Wymagania

Obowiązki:
- opieka nad istniejącym już dedykowanym sklepem internetowym,
- realizacja nowych, autorskich projektów i funkcjonalności,
- projektowanie relacyjnej bazy danych na potrzeby konkretnej usługi,
- opracowywanie i wdrożenie komunikacji usług z bazą danych MySQL,
- opracowanie oraz wdrożenie narzędzi i skryptów do pomocy w utrzymaniu usługi,
- odpowiedzialność za wydajność i funkcjonalność tworzonych modułów serwisu,
- szacowanie czasu trwania powierzonych zadań i wykonywanie ich w odpowiednim terminie.

Oferujemy:
- ciekawą pracę pełną wyzwań,
- partnerską atmosferę,
- czas na rozwój,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Enano to firma rodzinna, która na rynku sprzedaży internetowej działa od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy