Młodszy programista (obsługa systemów RPA)

Grupa Maspex Sp. z o.o. Sp. k.

Wadowice, małopolskie

AKTUALNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Wadowice

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie rozwiązań z obszaru automatyzacji i robotyzacji w Działach Usług Wspólnych (księgowość, controlling , finanse)

KLUCZOWE ZADANIA:

  • automatyzacja procesów biznesowych
  • programowanie automatów do procesów księgowych (m.in. tworzenie skryptów, makr)
  • tworzenie nowych rozwiązań dla Działów oraz implementowanie ich
  • tworzenie dokumentacji

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • ukończyłeś/-aś studia informatyczne, matematyczne lub pokrewne (lub jesteś w trakcie)
  • charakteryzujesz się myśleniem analitycznym
  • interesujesz się algorytmiką
  • wiesz, co to jest RPA i chciałbyś/-abyś się w tej dziedzinie rozwijać
  • znasz środowisko Microsoft (Excel, Access) w stopniu zaawansowanym
  • dodatkowym atutem będzie znajomość Visual, C#, JavaSpript,
  • cechuje Cię samodzielność i odpowiedzialność w pracy

ZAPEWNIAMY:

  • możliwość udziału w nowym projekcie Działu IT
  • pracę z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w tworzeniu, konfigurowaniu i testowaniu rozwiązań dedykowanych
  • szkolenia z zakresu IT i systemów operacyjnych
  • możliwość udziału w tworzeniu, rozwoju i implementacji rozwiązań biznesowych
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.