Młodszy Programista .Net

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy kolejnej osoby do projektów w .Net realizowanych dla klienta z branży telekomunikacyjnej

Jeżeli:

  • jesteś osobą po studiach lub w trakcie studiów
  • chciałbyś zdobyć swoje komercyjne doświadczenie w technologii .NET
  • możesz pochwalić się zrealizowanymi projektami w .Net, na uczelni lub poza nią

mamy projekt w którym będziesz odpowiedzialny za:

  • współpracę przy tworzeniu nowych oraz rozwijaniu istniejących modułów (projekty w Webforms4) w metodyce Scrum
  • tworzenie dokumentacji technicznej projektu
  • współpracę z kierownikami projektów, zespołami programistów, analitykami i testerami

Nasze oczekiwania:

  • pierwsze doswiadczenie z technologią ASP.NET (mile widziana technologia WebForms)
  • dobra znajomość języka C# oraz relacyjnych baz (Oracle, Postgre, MSSQL)
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 3000 – 4000 zł netto przy umowie o dzieło (możliwe inne formy współpracy; stawka do ustalenia)
  • wsparcie podczas trwania projektu
  • środowisko sprzyjające nabyciu nowego doświadczenia
  • prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę sportową

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy