Młodszy programista (junior developer) .NET

Agencja Rynku Energii S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Rynku Energii S.A. zatrudni Młodszego programistę (junior developer) .NET

Wymagania:

  • Umiejętność programowania we frameworku .NET, w szczególności znajomość C#
  • Znajomość relacyjnych baz danych (SQL Server)
  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office
  • Komunikatywność

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność tworzenia skryptów w VBA, procedur i zapytań w T-SQL
  • Udokumentowany staż pracy w instytucjach związanych z sektorem energii

Zakres obowiązków:

  • Obsługa istniejących aplikacji, udział w nowych projektach
  • Przygotowywanie zestawień, raportów

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwijania swojej wiedzy, udział w szkoleniach, kursach
  • Szansę na rozwój zawodowy w firmie z wieloletnim doświadczeniem w obszarze statystyki sektora energii

Prosimy o dołączenie podpisanego oświadczenia lub zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Rynku Energii S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bobrowiecka 3 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Prezentacja firmy

Agencja Rynku Energii Spółka Akcyjna (ARE S.A.) została powołana w dniu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems