Młodszy Programista Java

Arche Consulting

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • analizę wymagań, projektowanie, tworzenie (programowanie), testowanie oraz wdrażanie oprogramowania,
  • tworzenie specyfikacji technicznej oraz biznesowej,
  • lokalizacja: Wrocław.

Wymagania

  • ukończone studia minimum pierwszego stopnia z dziedziny nauk ścisłych (możliwość pracy na część etatu, pozwalająca pogodzić pracę z nauką),
  • co najmniej roczne doświadczenie w programowaniu w środowisku Java, także na poziomie akademickim,
  • znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie A2,
  • znajomość metodologii programowania,
  • umiejętność myślenia analitycznego,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy