Młodszy Programista Java

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji biznesowych przy wykorzystaniu Java/J2EE
  • Współpraca z zespołem developerskim, testerami, analitykami
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

 Czego wymagamy?

  • Minimum rocznego komercyjnego doświadczenia w programowaniu aplikacji w języku Java/JEE
  • Praktycznej znajomości przynajmniej jednej z następujących technologii: Spring, Hibernate, Struts, EJB, JPA, JavaScript
  • Wiedzy z zakresu narzędzi Eclipse, Subversion, Maven
  • Doświadczenia w pracy z relacyjnymi bazami danych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

 Mile widziane

  • Znajomość jednego z serwerów aplikacyjnych: Tomcat, WebLogic, JBoss

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub UoD (w zależności od preferencji kandydata)
  • 270 – 560 zł netto +VAT /dzień
  • Całościowe wsparcie podczas trwania projektu
  • Pracę wśród wiodących specjalistów na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy