Młodszy Programista Java

Dituel Sp. z o.o.

Warszawa, 04-041, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszych pracowników oferujemy:

• Możliwość pracy w zespole projektowym i programistycznym z dużym doświadczeniem i przygotowaniem teoretycznym

• Umowę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

• Spersonalizowaną ścieżkę kariery w odniesieniu do stawianych celów zawodowych

• Zdobywanie bogatego doświadczenia przy zróżnicowanych tematycznie projektach

• Pracę w projektach dla międzynarodowych klientów

• Atrakcyjne zarobki adekwatne do zaangażowania

• Udział w innowacyjnych projektach na skalę światową

• Projektowanie systemów przy użyciu pakietu Enterprise Architect

• Implementowanie modułów systemu w języku JAVA (spring-mvc, struts2, velocity, lucene, hibernate)

• Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

Wymagania

- zamiłowanie do programowania
- dobra znajomość technik programowania obiektowego
- dobra znajomość języka Java
- znajomość relacyjnych baz danych oraz bardzo dobre praktyczne wykorzystanie języka SQL (PostgreSQL lub MySQL)
- znajomość technologii internetowych (HTML, JavaScript, CSS, AJAX)
- zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
zaangażowanie w realizowane projekty, odpowiedzialność za powierzone zadania

Prezentacja firmy

Dituel Sp. z o.o. zajmuje się tworzeniem oprogramowania dedykowanego w o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy