Młodszy programista JAVA

WebWave

Warszawa, 01-390, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

WebWave istnieje od 2011 roku i zajmuje się przede wszystkim rozwojem kreatora stron www WebWaveCMS. Jednak żeby nie było nudno, robimy także projekty dla zewnętrznych klientów na zasadzie software house. Poszukujemy młodszego programisty JAVA.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Implementacja nowych funkcji w programie do tworzenia stron www
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie kreatora stron www
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju naszego oprogramowania

W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy, sam ustalasz godziny w jakich pracujesz
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin lub jeślli wolisz na 3/4 etatu
  • Pracę w młodym, sympatycznym zespole
  • Współpracę z doświadczonymi programistami i szybki rozwój
  • Możliwość tworzenia czegoś naprawdę fajnego :)

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość HTML, CSS
  • Doświadczenie w programiu w dowolnym języku programowania
  • Znajomość JAVA w stopniu co najmniej podstawowym (>= 3.0)
  • Podstawowa znajomość architektury JAVA EE (>= 3.0)
  • Znajomość zagadnień sieci internetowych

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość JavaScript i jQuery
  • Znajomość Spring, Grails
  • Znajomość MVC
  • Znajomość GIT
  • Brak umiejętności gry w rzutki (Andrzej cały czas przegrywa, dla tego jeśli uda mu się z Tobą wygrać na pewno będzie mocno za Tobą lobbował ;) )

Prezentacja firmy

Firma WebWave istnieje od 2011 roku i skupia się przede wszystkim... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy