Młodszy Programista JAVA

Pirios S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Programista będzie odpowiedzialny za tworzenie systemów telekomunikacyjnych w architekturze rozproszonej.

Technologie w których pracujemy/będziesz pracował: Maven, Spring Framework, Hibernate, GWT, RMI, JMS, JSP, BIRT, OSGi, SmartGWT, Design Patterns, SOLID, TDD, Agile, Scrum, IVR, VoIP, SIP, PBX, TTS, ASR, plus wszystko co sam nowego nam wdrożysz.

•Oferujemy:
•Pracę przy projektach o bardzo dużej rozpoznawalności w Polsce
•Praca z najnowszymi technologiami
•Miłą atmosferę w młodym i doświadczonym zespole
•Elastyczne godziny pracy
•Dostęp do platformy szkoleniowej Pluralsight
•Uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach

Wymagania

Minimum rok doświadczenia w programowaniu aplikacji na platformie JAVA
• Praktyczna umiejętność stosowania wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego, SOLID, kontenerów DI/IoC
• Dobra znajomość Maven, Spring Framework, Hibernate, GWT, RMI
• Znajomość relacyjnych baz danych (Postgres)

Mile widziane:
• Dobra znajomość JMS, JSP, Spring Boot
• Umiejętność rozwijania projektów zgodnie z TDD
• Wiedza lub/i doświadczenie w technologiach: VoIP, SIP, RTP
• Dobra znajomość systemu Linux

Prezentacja firmy

Jesteśmy producentem systemów informatycznych oraz telekomunikacyjnych. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy