Młodszy Programista Java

Makrologic

51-616 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zdolnego Młodszego Programisty Java do zespołu rozwijającego najlepszy w Polsce system kafeteryjny. Jeśli masz dobre podstawy, chcesz tworzyć dobry kod - dołącz do nas. Mamy świetny team, dobre warunki pracy i rozwoju zawodowego.

Firma: Makrologic tworzą specjaliści IT. Rozwijamy zaawansowane systemy informatyczne w obszarach: systemów zarządzania, obiegu informacji, integracji szyną usług. Projektujemy i wdrażamy dobrze działające rozwiązania - z naszych systemów codziennie korzysta >100k użytkowników.

Poszukiwany / poszukiwana:

Wymagamy wiedzy w dziedzinach

  • programowanie obiektowe
  • JAVA 5EE, Java Servlet Technology
  • aplikacje webowe - dowolny framework warstwy widoku
  • relacyjne bazy danych
  • opcjonalnie: Spring Framework, Hibernate lub inny orm
  • git lub inny scm

Wyzwania i zadania

  • programowanie funkcjonalności systemu pod nadzorem starszego programisty
  • nadzorowanie działania systemu w oparciu o ustalone procedury

Nasze zobowiązania

  • adekwatne wynagrodzenie
  • dopasowana ścieżka rozwoju i certyfikacji
  • porządny sprzęt
  • zawsze dostępna świeża i aromatyczna włoska kawa
  • firmowa piłka & basen

Prezentacja firmy

Makrologic działa od 2004 roku. Założony i prowadzony przez specjalistów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy