Młodszy Programista C#

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) w związku z dynamicznym rozwojem dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu rozpoznawania dokumentów OCR , poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
2020/BP/08

Zakres obowiązków:

  • Realizacja wdrożeń rozwiązań OCR
  • Projektowanie i tworzenie nowych rozwiązań OCR
  • Rozwój istniejących aplikacji

Wymagania:

  • Umiejętności rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia
  • Minimum pół roku doświadczenia w budowie aplikacji C#
  • Mile widziana znajomość składni SQL oraz doświadczenie w pracy SQL Server
  • Wiedza z zakresu infrastruktuy IT, systemów Windows
  • Znajomość podstawowych technik integracji aplikacji
  • Dodatkowym atutem będzie JSON, SOAP/REST
  • Dodatkowym atutem będzie znajmość wersji - GIT, SVN
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Nasz klient oferuje:

  • Pełne wdrożenie i szkolenia z zakresu wykorzytania narzędzi OCR
  • Pracę w centrum Warszawy
  • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy
  • Pracę pełną wyzwań - realizacja projektów dla wielu dużych klientów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.