Młodszy Programista Android

MedNT Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma MedNT poszukuje pracowników na stanowisko programista Java dla systemu Android.

Opis stanowiska.

Oferujemy pracę na stanowisku programista Java dla systemu Android. Podstawowym zadaniem pracownika będzie uczestniczenie w projektach programistycznych i implementacja funkcjonalności wg dostarczonej specyfikacji.

Firma głównie realizuje aplikacje pod klucz dla klientów z branży medycznej.

Przykłady naszych aplikacji:
- http://play.google.com/store/apps/details?id=com.mednt.drwidget
- http://play.google.com/store/apps/details?id=com.lekseek.icd10

Proces rekrutacji.

Nasz proces rekrutacji składa się z następujących etapów.

1. Analiza kandydata na podstawie otrzymanej informacji.

W ramach etapu analizowane jest CV kandydata i oceniane są dwa podstawowe askepty:
- studia, analiza pod kątem kierunku studiów (posiadamy własny, subiektywny ranking kierunków)
- doświadczenie i posiadane umiejętności (przyjmujemy tylko twarde umiejętności poparte punktami w CV)

2. Zadanie testowe online.

Etap polega na rozwiązaniu przez kandydata zadania testowego. Zadanie testowe jest rozwiązywane o ustalonej godzinie i po jego rozwiązaniu następuje ocena uzyskanego wyniku. Czas na rozwiązanie zadania to maksymalnie 1h.

3. Rozmowa w siedzibie firmy.

Po każdym etapie kandydat otrzymuje informację na temat statusu swoje zgłoszenia.

Charakter pracy i wynagrodzenie.

Oferujemy pracę w naszym biurze w Miasteczku Wilanów.

NIE MA MOŻLIWOŚCI PRACY ZDALNEJ.

Osobom, które przejdą nasz proces rekrutacyjny oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie. Studentom 2-3 roku oferujemy płacę w granicach 4000-5000PLN miesięcznie na rękę.

Studentom późniejszych lat oraz absolwentom proponujemy zawsze indywidualne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, co w praktyce oznacza płacę w granicach 6000-9000PLN.

W przypadku studentów harmonogram pracy jest dostosowywany do planu studiów. Dodatkowo specjalnie dla studentów istnieje możliwość:
- zaliczania praktyk zawodowych w ramach pracy
- pisania prac licencjackich i magisterskich w ramach godzin pracy.

Wymagania

Przede wszystkim oczekujemy umiejętności logicznego myślenia, umiejętności rozwiązywania problemów i szybkiej nauki.

Oczywiście w czasie pracy konieczna będzie znajomość systemu Android, języka Java oraz środowiska programistycznego Eclipse (lub analogicznego). Tak więc znajomość tych technologii z pewnością będzie atutem, choć nie jest to wymagane. W szczególności w ramach pracy oferujemy możliwość nauki i poznawania nowych technologii.

W szczególności NIE wymagamy znajomości żadnych wyspecjalizowanych bibliotek takich jak Spring, GWT czy Hibernate. Wymagamy otwartego umysłu i umiejętności abstrakcyjnego myślenia, czyli rozumienia jak działają wyjątki, dziedziczenie, co to jest polimorfizm albo anonimowe implementacje interfejsów.

Prezentacja firmy

Firma realizuje projekty z szeroko pojętej informatyki.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy