Młodszy Prawnik

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona osoba będzie wspierała głównego Prawnika w bieżącej obsłudze funduszy inwestycyjnych.
Jest to atrakcyjna propozycja dla osób mających pierwsze doświadczenie w kancelarii/wewnętrznym dziale prawnym, które chcą zbudować/rozszerzyć wiedzę w obszarze funduszy inwestycyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest wiodąca i prężnie rozwijająca się grupa z sektora private equity z siedzibą w Centrum Warszawy

Opis stanowiska

  • Wspieranie Prawnika w zakresie bieżącej obsługi funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez Towarzystwo
  • Przygotowywanie projektów umów, pism oraz dokumentów na potrzeby wewnętrzne Towarzystwa; funduszy inwestycyjnych; KNF,
  • Wsparcie zespołu w czynnościach administracyjnych: prowadzenie rejestrów oraz ewidencji, zmiana statutów, certyfikatów,
  • Sporządzanie wniosków oraz zawiadomień do sądów oraz instytucji administracyjnych,
  • Wsparcie administracyjno-prawne działu prawnego w ramach obsługi funduszy

Profil kandydata

  • Status studenta III - V roku prawa lub po studiach prawniczych
  • Minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku w kancelarii prawnej lub dziale prawnym spółki,
  • Znajomość przepisów prawa cywilnego materialnego, dodatkowym atutem będzie znajomość ustawy o funduszach inwestycyjnych i zarządzaniu alternatywnymi funduszami inwestycyjnymi
  • Bardzo dobra organizacja pracy, staranność, inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, odpowiedzialność - doprowadzanie zleconych spraw do końca, nastawienie na efekty

Oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się organizacji ze znanymi spółkami portfelowymi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realne możliwości rozwoju w wiodącym TFI na polskim rynku
  • Na początek - umowa cywilnoprawna z możliwością przedłużenia współpracy w ramach umowy o pracę
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page